MÖBLER / Bord / Bord 15075341
nr 1507 5341
Bord
Björk, med rotting. Bredd: 67 cm, djup: 46 cm, höjd: 67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:53:32
100 kr
150 kr
1.000 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.500 kr